Adana SEO Hizmetleri

SEO kavramı, günümüzde bütün web sayfaları yöneticilerinin bilgi sahibi olması gereken bir kavramdır. Web sitenizin arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olması SEO çalışmaları yardımıyla gerçekleşir. Ancak bazen sadece SEO (arama motoru optimizasyonu) kavramının terim anlamını bilmek yeterli olmamaktadır. Sektördeki rakiplerinizin önüne geçebilmek için ve arama motorlarında başarılı olabilmek için bütün SEO kurallarına hakim olmak gerekir. Tam olarak bu noktada sizlere sunmuş olduğum özel SEO hizmetleri ile web sayfalarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

 

Riski Siz Değil Biz Alıyoruz

Arama Motorları Optimizasyonu riskli bir işlemdir. Bu aşamada sizin risk almanıza izin vermiyoruz ve sizin yerinize biz risk alıyoruz.

 

Esnek Fiyat Politikası Sunuyoruz

Size, istediğinizden ve hayal ettiğinizden daha fazlasını sunuyoruz. Cüzi fiyatlarla arama motorlarında görünme imkanı sunuyoruz. Üstelik sözleşme ile garanti altındasınız.

Piyasada bu işi yapan birçok firma var. Bir kısmı gerçekten başarılı işler çıkartıyor ancak bir kısmı da sitenizi bataklığa sürükleyebilir.

 

Seo hizmeti olarak yapılacakları kısaca özetlemek gerekirse:

Sayfa Optimizasyonu

Çalışmaya başlamadan önce sitenizi bütün hatları ile kontrol ediyoruz. Sayfada varolan hataları rapor haline getirip tek tek düzeltiyoruz.

Profesyonel olarak sayfa optimizasyonu, web sitenizin tüm sayfaları üzerinde anahtar kelimelerinizin yaygın olarak kullanılması ve sayfalardaki metin ve meta verilerinin (bir kaynağın ya da verinin öğelerini tanımlayan bilgiler) doğru olarak tanımlanması işleridir.

Rekabet ve Pazar Analizi

Her projemize pazar ve rekabet araştırması yaparak başlıyoruz. Sizinle aynı içerikte olan sitelerin artılarını ve eksilerini rapor haline getiriyoruz. Bu rapor doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Sitenizle alakalı anahtar kelimeleriniz ve alt kelimeleriniz ile ilgili ayrıntılı bir rapor çıkartıyoruz. Bu işin en önemli faktörlerinden biri anahtar kelime analizidir. Yanlış anahtar seçimleri siteyi yanlışa götürür. Bu nedenle anahtar seçimlerinin doğru yapılması gerekir.

adana web tasarım seo 

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.