Online Tahsilat Sistemi

Online Tahsilat Sistemi, firmaların, bayilerinden ve müşterilerinden tahsilat yapabilmesini sağlayan online bir tahsilat sistemidir.

Bayi Tahsilat Sisteminin Avantajları

Kurumsal ve bireysel müşterilerinizden internet ortamında tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunu yerde bir bilgisayar olması veya yanınızda akıllı bir telefon olması yeterli POS makinesi taşımanıza gerek kalmadan tahsilatınızı her yerden yapabilirsiniz. İsterseniz tek çekim, isterseniz taksitli ödeme alabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

  • Tüm kredi kartlarından tahsilat alınabilir.
  • Sanal pos aldığınız bankanın kredi kartlarına taksit imkanı
  • Sınırsız bayi ve müşteri ekleme
  • Geçmişe dönük tüm ödemelerin raporlaması.
  • Yapılan tüm ödemelerin anında mail gelmesi ile anında bilgilendirme.
  • 3D secure veya standart sanal pos ile ödeme alma.
  • 7/24 internet üzerinde ödeme imkanı
  • Ayrıca size özel ihtiyacları değerledirip size özel çözümler sunabirliz.

Online tahsilat programı ile tüm kredi kartlarından çekim yapabilirsiniz aynı zamanda tahsilat makbuzlarınıda verebilirsiniz

18 yıllık tecrübemiz ile firmanızı Online tahsilat programı ile doğru bir şekilde taşıyor bu süreçte tüm adımlarda sizlere hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.

 

Bayi tahsilat programı ile Bayi ve alt bayilerinizden aldığınız ödemeleri bayinizin veya alt bayilerin kendi sanal posunu kullanarak şirket hesabına aktarabilirsiniz. Bayinin veya alt bayinin müşterilerinden aldığınız ödemeler de sözleşme koşuluna mevzuata uygun bir madde dilerseniz ekleyebilirsiniz. İstenmesi halinde bayiniz müşterisinden kredi kartı ile ödeme aldığında bayinizin kârını onun hesabına, sizin kârınız ise sizin hesabınıza bankaların sunduğu altyapı hizmeti ile otomatik olarak geçmektedir. 

 

 

 

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için www.bayitahsilat.net  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.