Interactive CD Nedir?

 

 

 

Günümüzün en önemli medya elemanlarından biri olan Interactive cd (katalog cd) ülkemizde de gittikçe yaygınlaşmaktadır. Hem sürekli yenilenebilme imkanı hem de her türlü görsel malzemeyi bir arada sunabilme imkanı var. Ayrıca CD’yi cazip bir tanıtım aracı haline getirmiştir.

Interactive CD size sınırsız görüntü, yazı ve ses imkanı sunacaktır. Bütün firmanızı tek bir cd ile fuarlarda, seminerlerde, müşteri görüşmelerinde yüksek kaliteyle temsil edebileceksiniz. Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici cd kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır. Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkanı veren CD Katalog, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.

Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur. İnsanların bilgisayarlarında, kütüphanelerindekinden daha fazla bilgi bulunmaktadır. Çünkü bilgisayarlar saklamayı ve istenildiğinde kullanmayı çok daha kolay hale getirmiştir. Birçok broşür kısa süre saklanıp çöpe atılmaktadır. Ancak klasör veya katalog gibi ürünler daha uzun süre saklanmaktadır. Bir CD ise her zaman oradadır. Şirketinizin büyümesine hız kazandırmanın yolu etkili tanıtımdan geçer.

Günümüzde baskı, kağıt, film masrafları her geçen gün artarken, interaktif cd’yi istediğiniz sayıda bastırarak hem bilgilerin her zaman güncel olmasını sağlarsınız hem de düşük maliyetle güçlü tanıtımın keyfini yaşarsınız. İnteraktif CD içerdiği kapsam bakımından karşılaştırıldığında yüzlerce sayfa katalog büyüklüğünde bir içerikle müşterilerinize bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırırken, sadece kolay taşınabilen bir CD boyutundadır. Üstelik kullanıcı kolaylığıyla doğru bilgiye kısa zamanda ilgi çekici bir yöntemle erişimi sağlayıp. küçük bir Cd’nin içerisinde barındırdığınız kapsamlı bilgi sayesinde arşivlemede büyük bir kolaylık sağlar.

Mag-Net Web Tasarım Şirketi olarak size yapmış olduğumuz internet sitesini cd lere yüklüyoruz. Bu cd lerin üzerine ve kapaklarına logonuzu ve istediğiniz yazıları baskı sistemiyle yerleştiriyoruz. Broşürden çok daha geniş içerikli, görsellik açısından çok daha zengindir. Firmanız için mükemmel bir imaj sağlayan Multimedia Cd vermiş olduğunuz kişilerin internete bağlanma gereksinimi duymadan sizin hakkınızda bilgi almasını sağlar.

Multimedia cd’nin, İnternet sitesi gibi boyut sıkıntısı olmadığı için, video görüntüleri, sesli sunum, hareketli ve yüksek kaliteli animasyonlar gibi avantajlarını da beraberinde sunmaktadır.

Mag-Net Web Tasarım Şirketi olarak tanıtım cd’si konusunu biraz detaylaştırdık. Bir çok firma Multimedia CD ve Interactive CD hizmetlerini tek bir isim altında toplamaktadır.

Multimedia CD, yapılan bir internet sitesinin cdlere çekilerek, müşteriye internete girmeden çok hızlı bir şekilde, hareketli animasyonlar ve video görüntüleriyle zenginleştirilerek direk bilgisayarındaki cd sürücüsü yoluyla sunulmasıdır.

Interactive CD ise bir internet sitesi yapılmadan, direk sunum cd si olarak yapılan tanıtım cdleridir. Bir internet siteniz varsa size çok uygun fiyata multimedia cd yapalım. Sizde teknolojiyle iç içe bir firma olduğunuzu tüm firmalar gösterin.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.