Google Seo Nedir?

Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google’da yapılmaktadır.  Doğal olarak seo hedeflerini Google’a yönelik planlamak gerekiyor. Google Seo çalışması,  Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması ve hatta bir kademe daha atlayıp Google’ın ileride ne yapabileceğini tahmin etmeyi gerektirmektedir.

SEO Nedir?

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi seo ve site dışı seo olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır. Peki her şeyini kuralına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? 

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında sizi geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.