YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Yazılım yaşam döngüsü sürecinin doğru planlanması ve başarıyla hayata geçirilmesi şirketlerin son kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde karşılamaları, katma değer sağlamaları ve yatırımlarının getirisini maksimize etmeleri açısından büyük önem taşımaktadır. Yazılım danışmanlığı, günümüz gereksinimlerinin belirlenmesi, müşteri ihtiyaçlarının projelendirilmesi ve servis süreçlerinin uygulanması konularını kapsamaktadır.

Neden Yazılım Danışmanlığına İhtiyaç Vardır?

  • Müşterilerin yazılım yaşam döngüsü hakkında uzmanlığa ve bilgi birikimine ihtiyaç duymaları
  • Yeni teknikler ve teknolojiler hakkında bilgi eksikliği
  • Proje yönetim süreçleri veya kullanılacak metodolojiler ile ilgili danışmanlık ihtiyacı
  • Son kullanıcı beklentilerinin karşılanması adına verilmesi gereken servis hizmetleri için tanımlanmış süreçler konusunda bilgi eksikliği gibi durumlarda müşteri yazılım danışmanlığına ihtiyaç duymaktadır.

Bir projenin başarıya ulaşmasında danışman çok önemli bir rol oynar. Mag-Net Web Tasarım Şirketi olarak danışmanlığını yaptığımız projelerde öncelikle firmanın çok iyi analiz edilmesi, eksik veya yanlış süreçlerin doğru olarak tespit edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Yazılım uygulamasının başarılı olmasında bu süreçlerin doğru olarak kapatılması özellikle üzerinde durulması gereken hususların başında gelmektedir.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.