Dinamik Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesine mi ihtiyacınız var?

 

 

İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır. Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.

Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz. Dinamik web sitesi diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımdır. Site içerisinde herhangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir. Böylece normalde dakikalarca harcanacak emek ve uğraşın süresi saniyelere indirilir. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayında olur.


Sanal Tur

Sanal Tur Nedir?

Sanal Tur uygulaması ile ziyaretçi sahne içerisinde dilediği gibi dolaşabilir ve yerleştirilen kullanıcı etkileşimli menüler sayesinde seçtiği başka bir sahneye geçebilir. Uygulamalarımızda göreceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçmek, örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, masa üzerinde gördüğünüz bir menüyü okumak, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak, müzik dinlemek veya video izlemek kolaylıkla mümkün olmaktadır. Böylelikle müşterileriniz internet üzerinden, sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat mekanınızı ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilir ve ürünlerinizi hissedebilir.

Sanal Tur Nerelerde Uygulanır?

Restaurant - Otel - İnşaat - Okul - Hastane- Spor Salonları - Güzellik Merkezleri - Sağlık Merkezleri - Alış veriş merkezleri-Fabrikalar - Parakende sektörü - Eğlence Mekanları - İlçe Tanıtımları - Bölge Tanıtımları - Proje Tanıtımları - Fuarlar - Eğitim Kurumları - Kültür Sanat Merkezleri ve görsel tanıtıma ihtiyaç duyulan diğer bir çok mekanda uygulanabilir.

 


Kurumsal Kimlik

Kendinizi mi anlatmak istiyorsunuz?

 

 

Uzman ve tecrübeli kadromuzla, beklentilerinize karşılık verebilecek potansiyelimizle profesyonel web tasarım firmanız olmaya hazırız. Mag-Net, web tasarım konusunda ilk olarak aşağıdaki şartları göz önünde bulundurur. Bu şartlar "İyi bir site tasarımı nasıl olmalı ?" sorusunun cevabıdır.

  • Görsel efektler ile daha canlı bir tasarım olmalı
  • Ziyaretçileriniz sitenizde istediğini bulabilmeli 
  • Sitenizin içeriğine uygun renkler kullanılmalı 
  • Siteniz XHTML ve CSS kodlamasına uygun olarak tasarlanmalı 
  • Sitenizdeki diğer sayfalara kolay erişilebilmeli
  • İlgi çekebilecek ve amacınıza hizmet edebilecek bir yapıda olmalı

Web sitesi sahibi olmak internette var olmak, internette yaşanan satış, pazarlama ve reklam pazarının içinde yer almak demektir.


Elektronik Ticaret Hizmetleri

Satılacak ürünleriniz mi var?

 

 

Özellikle 1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramı elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

Size özel hazırlayacağımız elektronik ticaret hizmeti ile ürünlerinizi websiteniz üzerinden çabucak satışa çıkartabilirsiniz. Entegre edilmiş kredi kartı, banka havalesi ve posta çeki ödeme sistemlerinin yanı sıra, istediğiniz ödeme sistemini de sisteme eklettirebilirsiniz. Elektronik ticaret sistemi, sınırsız sayıda ürününüzü satmak için idealdir.


Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizi üst sıralarda görmek ister misiniz?

Hergün binlerce yeni web sitesi internette yayın hayatına başlıyor. Herkesin umudu hedefi birbirine yakın. Çok fazla ziyaretçi çekmek ve çok fazla para kazanmak. Tabii ki bu sadece isteyerek yakalanabilen bir durum değil. Peki çok mu zor binlerce ziyaretçisi olan bir web sitesi sahibi olmak? Kesinlikle hayır.

 

Arama motoru optimiazsyonu ' nun asıl önemi sitenizin arama sonuçlarında çıkarak yapmış olduğunuz çalışmaların değer kazanması ve sizi hedefe doğru yaklaştırmasıdır.

 

SEO yani Search Engine Optimizasyon kısaca sitemizin arama motorlarına uyumlu bir hale getirilmesi işlemidir. Arama motorlarının botları spiderları belli aralıklar ile sitenizi ziyaret eder ve siteniz içerisindeki meteryalleri kayıt altına alırlar. İşte biz SEO ile bunun daha kolay daha sık ve daha düzgün bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Öncelikle sitemize arama motorlarının botlarının sık sık gelmesini sağlamak adına çok sayıda backlink alıyoruz başka sitelerden. Yani diğer sitelerin bize yine bizim istedğimiz bir kelime ile link vermelerini sağlıyoruz. Böylelikle google botları bir çok site üzerinden bizim sitemizi ziyaret etme imkanı bulacaklar. Burada dikkat etmemiz bir nokta var yeni açtığımız bir site için kısa sürede çok fazla backlink aldıgımız zaman google bunu hile olarak kabul ediyor ve bizi arama sonuçlarında geriye atıyor. Bunun için backlink almakta çok aceleci ve çok aç gözlü davranmamalıyız. Belli bir zamana yayarak bu işlemi gerçekleştirmeliyiz. Unutmamız gereken en önemli unsur sabırdır.


3 Boyutlu Modelleme

Fark yaratmak ister misiniz?

3D modelleme, 3D modelleme teknikleri ile mimarlığın çizimini yapmış olduğu mimari yapı modellerine verilen isimdir. Gerçekte varmış gibi gösterilebilir, sunum filmi hazırlanabilir. 3D Mimari modelleme‘deki amaç projeyi daha kabul edilebilir ve tasarımı daha esnek hale getirmektir.

Mag-Net Web 3D Modelleme ve görselleştirme hizmetleri ile 3D Baskı ve 3D Modelleme Uzmanlığı alanında hizmet vermektedir. 

 


Google Reklam Danışmanlığı

Sitenizin internette duyurulmaya ihtiyacı mı var?

 

Google AdWords, kelime tabanlı internet reklamlarıdır. Google'ın anahtar kelime ve içerik eşleştirme temeline dayalı reklam programıdır. Google AdWords, bütçeniz ne olursa olsun Google'da reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur.

Google reklamlarında yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız. Mag-net Reklam Yöneticisi tarafından yönetilen Google Sponsor Bağlantı daha çok tasarruf etmeniz amacıyla, reklamınızın konumunu korumak için gereken en düşük maliyeti ödemenizi sağlamak için, ödediğiniz gerçek TBM'yi otomatik olarak düşürür.

Adwords programına kayıt olduğunuzda aşağıdaki kanallarda reklamınız gözükecektir;
Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
Arama Ortakları Sayfalarında: Arama ortakları arama altyapısı olarak Google motorunu kullanan portal ya da sitelerdir. Adwords reklamları bu sitelerde, arama sonuçlarının en üstünde gösterilir.
İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortakları, adsense programına kayıtlı web siteleridir. Bu sitelerdeki Adwords reklamları, içerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis
Yükeniyor

TEKLİF FORMU

Teklif Almak İstediğiniz Hizmet


Bu kısımda teklif almak istediğiniz işten kısaca bahsediniz.